Schneider Electric Gulf Countries and Pakistan Website

Welcome to our website.

Choose another country or region

Welcome the the Schneider Electric French website. It looks like you are located in the United States, would you like to change your location?

Traduisez en francais

Projektant se zaměřením na elektro - vysoké napětí

Location(s):
Czech Republic
Categorie(s):
Sales
Req ID:
006CN4

Job Description

Chcete práci, která dává smysl? Chtěli byste pracovat pro společnost, která svými produkty a službami pomáhá chránit naše životní prostředí? Jste technického zaměření v oblasti elektro? V tom případě pro Vás máme nabídku. Hledáme nového kolegu/kolegyni, na pozici "Projektant elektro", která/ý bude vytvářet projekty v nabídkové a realizační fázi. Místo výkonu práce je možné dle Vašeho výběru v jedné z našich poboček: v Brně, v Písku nebo na Praze 5 - atraktivní areál Waltrovky v Jinonicích.

Popis pozice projektanta

  • Projektant má na starost návrh a realizaci projektové dokumentace elektrických zařízení všech stupňů.
  • Úzce spolupracuje s manažery projektu a dalšími odborníky, kteří se na celé práci podílejí.
  • Během návrhu projektu je potřeba konzultovat celou činnost s investory, s členy týmu nebo dalšími externími odborníky.
  • Projektant jedná s úřady a vyjádření správců sítí následně promítá do výsledného projektu.

Hlavní zodpovědnosti:

  • Řízení a koordinace práce specialistů při zpracování projektové dokumentace elektrických systémů.
  • Organizace interní i externí kooperace při zpracování projektové dokumentace ve všech fázích přípravy a realizace projektů.
  • Komplexní řízení a koordinace projektové činnosti specialistů.
  • Projektování elektrických zařízení a elektrických instalací.
  • Vypracovávání výkresové dokumentace a textové části projektů, zejména technické zprávy, stanovení vnějších vlivů, výkazy, výměry.
  • Vedení příslušné projektové dokumentace v souladu s aktuálními legislativními předpisy.
  • Aktualizace a archivace projektové dokumentace.
  • Technické výpočty související s projektovou a konstrukční dokumentací energetických zařízení a staveb.
  • Odborný dohled nad funkcionalitou instalovaných elektrických a energetických zařízení.

Qualifications

Naše požadavky:

Bez čeho se u nás neobejdete je Odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 Sb., o odborné způsobilosti v elektrotechnice § 10 – Pracovníci pro samostatné projektování a pracovníci pro řízení projektování.

Co by nás potěšilo, kdybyste ještě splňoval/a

  • Autorizace autorizovaného inženýra ČKAIT podle zákona č. 360/1992 Sb., o výkonu povolání autorizovaných architektů a o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě - § 3 – 6.
  • Odborná způsobilost k zajišťování úkolů v prevenci rizik BOZP dle zákona č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy.
  • Analytické a logické myšlení.
  • Tvůrčí přístup a flexibilita, komunikační schopnosti.
  • Uživatelská znalost práce na PC, znalost CAD programů.
  • Středně pokročilá znalost angličtiny (slovem i písmem).
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Schedule: Full-time
Req: 006CN4
<script> $(document).ready(function() { $('head').append('<meta name="apple-itunes-app" content="app-id=714825126">'); }); </script>
<!-- Start SmartBanner configuration --> <meta name="smartbanner:title" content="mySchneider"> <meta name="smartbanner:author" content="Schneider Electric SA"> <meta name="smartbanner:price" content="Free"> <meta name="smartbanner:price-suffix-apple" content=" - On the App Store"> <meta name="smartbanner:price-suffix-google" content=" - Google Play"> <meta name="smartbanner:icon-apple" content="//lh3.googleusercontent.com/lAVirntKlp63vbntUZvOkMvZI8fE4rIoA5Lwif9M09VxzFhcWE21sTDYqJqOqIPqg4m4=w300-rw"> <meta name="smartbanner:icon-google" content="//lh3.googleusercontent.com/lAVirntKlp63vbntUZvOkMvZI8fE4rIoA5Lwif9M09VxzFhcWE21sTDYqJqOqIPqg4m4=w300-rw"> <meta name="smartbanner:button" content="VIEW"> <meta name="smartbanner:button-url-apple" content="http://m.onelink.me/e5bff3e5"> <meta name="smartbanner:button-url-google" content="https://app.appsflyer.com/com.schneider.qrcode.tocase?pid=Web&c=Smart_app_bannerAE"> <meta name="smartbanner:enabled-platforms" content="android"> <!-- End SmartBanner configuration --> <link rel="stylesheet" href="[PublicationUrl]/assets-re1/css/smartbanner.min.css" /> <script type="text/javascript" src="[PublicationUrl]/assets-re1/js/smartbanner.min.js"></script>
Your browser is out of date and has known security issues. It also may not display all features of this website or other websites. Please upgrade your browser to access all of the features of this website. Internet Explorer 9 or higher is recommended for optimal functionality.

Chat

Do you have questions or need assistance? We’re here to help!