Welcome to the Schneider Electric Website

Welcome to our website.

Select your location

Welcome the the Schneider Electric French website. It looks like you are located in the United States, would you like to change your location?

Traduisez en francais
Language:

Staż w dziale Project Partner

Location(s):
Warsaw (Mazowieckie), Poland
Categorie(s):
Schneider Electric
Req ID:
006QWQ

Job Description

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Stażysta(-tka) w dziale Project Partner.

Twój zakres obowiązków:

  • Testowanie aplikacji marketingowych oraz konfiguratorów pod katem wprowadzenia ich na rynek
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla produktów z zakresu napięcia i automatyki (katalogi, karty katalogowe, certyfikaty oraz deklaracje)
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych w celach promocji oferty niskiego napięcia i automatyki (przygotowywanie broszur, materiałów na social media oraz pod e-commerce)

Qualifications

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

  • Student(-ka) 2 -3 roku studiów
  • Dyspozycyjność min. 10-20 h tygodniowo
  • Znajomość języka angielskiego (czytanie i tłumaczenie dokumentacji technicznej oraz materiałów marketingowych)
  • Znajomość MS Office
  • Komunikatywność i otwartość
  • Kreatywność i poczucie humoru
Jeśli interesuje Cię:
  • Płatny staż na okres min. 3 miesięcy z możliwością przedłużenia i dalszego rozwoju
  • Elastyczny grafik umożliwiający połączenie stażu z zajęciami na uczelni
  • Zapoznanie z nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami Schneider Electric
  • Interesujące i samodzielne zadania w międzynarodowym środowisku
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej korporacji

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Schedule: Part-time
Req: 006QWQ
<script> $(document).ready(function() { $('head').append('<meta name="apple-itunes-app" content="app-id=714825126">'); }); </script>
<!-- Start SmartBanner configuration --> <meta name="smartbanner:title" content="mySchneider"> <meta name="smartbanner:author" content="Schneider Electric SA"> <meta name="smartbanner:price" content="Free"> <meta name="smartbanner:price-suffix-apple" content=" - On the App Store"> <meta name="smartbanner:price-suffix-google" content=" - Google Play"> <meta name="smartbanner:icon-apple" content="//lh3.googleusercontent.com/lAVirntKlp63vbntUZvOkMvZI8fE4rIoA5Lwif9M09VxzFhcWE21sTDYqJqOqIPqg4m4=w300-rw"> <meta name="smartbanner:icon-google" content="//lh3.googleusercontent.com/lAVirntKlp63vbntUZvOkMvZI8fE4rIoA5Lwif9M09VxzFhcWE21sTDYqJqOqIPqg4m4=w300-rw"> <meta name="smartbanner:button" content="VIEW"> <meta name="smartbanner:button-url-apple" content="http://m.onelink.me/e5bff3e5"> <meta name="smartbanner:button-url-google" content="https://app.appsflyer.com/com.schneider.qrcode.tocase?pid=Web&c=Smart_app_bannerAU"> <meta name="smartbanner:enabled-platforms" content="android"> <!-- End SmartBanner configuration --> <link rel="stylesheet" href="[PublicationUrl]/assets-re1/css/smartbanner.min.css" /> <script type="text/javascript" src="[PublicationUrl]/assets-re1/js/smartbanner.min.js"></script>
Your browser is out of date and has known security issues. It also may not display all features of this website or other websites. Please upgrade your browser to access all of the features of this website. Internet Explorer 9 or higher is recommended for optimal functionality.