Bulgaria
Добре дошли в уебсайта на Schneider Electric

Добре дошли в нашия уебсайт.

Можете да изберете друга държава, за да видите наличните продукти, или да преминете към нашия глобален уебсайт за информация за компанията.

Изберете друга държава или регион
Добавяне в Моите продукти Премахване от Моите продукти
The maximum number of products that can be compared is 4

  • Заглавна страница
    Гама на продукта
    ConneXium
    product or component type
    Ethernet TCP/IP unmanaged switch
    concept
    Transparent Ready
    Протокол на комуникационния порт
    Ethernet TCP/IP
    Порт Ethernet
    100BASE-FX - 1 fiber optic
    10BASE-T/100BASE-TX - 4 Медни кабели
    maximum number of switches in cascade
    Unlimited
    Допълнителни устройства
    Тип интегрирана връзка
    Duplex SC fiber optic
    Shielded RJ45 Медни кабели
    transmission support medium
    Twisted shielded pairs cable CAT 5E за Медни кабели
    Multimode optical fiber за fiber optic
    maximum cable distance between devices
    100 m Медни кабели
    Затихване
    11 dB (62.2/125 µm)
    8 dB (50/125 µm)
    Ethernet услуга
    Съхранение и пренасочване на получени данни
    Автоматично MDI/MDIX
    Автоматично договаряне на 10/100 Mbit/s и режим на дуплекс
    Автоматична смяна на поляритет
    [Us] номинално захранващо напрежение
    24 V
    Лимит на захранващо напрежение
    9,6…32 V DC SELV
    Консумация на енергия в W
    3,9 W
    Електрическо свързване
    Removable connector 3 ways Захранваща мощност
    Маркировка
    CE
    Локална сигнализация
    Copper port activity: 1 LED per channel
    Захранващ блок: 1 LED
    10 or 100 Mbit/s data rate: 1 LED per channel
    Fiber port state and activity: 1 LED
    Ethernet cabling system
    TF switches
    Широчина
    25 mm
    Височина
    114 mm
    Дълбочина
    79 mm
    тегло на продукта
    0,12 kg
    Околна среда
    Температура на околния въздух при работа
    0…60 °C
    Относителна влажност
    0…95 % без кондензация
    Степен на защита IP
    IP30
    Стандарти
    CSA C22.2 No 142
    CUL 508
    Продуктови сертификати
    CE
    Устойчивост на офертата
    Статус на офертата за устойчиво развитие
    Продукт Green Premium
    Регламенти на REACh
    Директивата за ограничението на опасните вещества на ЕС
    Без токсични тежки метали
    Да
    Без живак
    Да
    Информация за освобождаване от RoHS
    Регламент на Китай относно RoHS
    Оповестяване за опазване на околната среда
    Профил на циркулярност
    WEEE
    При прекратяване на употребата този продукт трябва да бъде премахнат в рамките на пазара на Европейския съюз, като се следват специфичните изисквания за събиране на отпадъци, така че той никога да не се озове в кофи за боклук.
    Гаранции по договора
    Гаранция
    18 months
  • Документи и материали за сваляне

    език
    • български
    • English
    Каталог
    Дата
    Размер
    Добавяне към "Моите документи"
    Industrial Ethernet (Версия 4.0)
    Дата 19-7-16
    Размер 4.3 MB
    Ръководство на потребителя
    Дата
    Размер
    Добавяне към "Моите документи"
    TCSESU0••F•N0 & TCSESU0103F2C•0 ConneXium Ethernet Switches Quick Reference Guide (Версия 04)
    Декларация за съответствие
    Дата
    Размер
    Добавяне към "Моите документи"
    DCE_CONNEXIUM_MAY2018 (Версия 1.0)
    Дата 18-8-6
    Размер 5.9 MB
    Декларация на REACh
    Дата
    Размер
    Добавяне към "Моите документи"
    Дата 19-7-14
    Размер 195.3 KB
    Декларация на Директивата за ограничението на опасните вещества на ЕС
    Дата
    Размер
    Добавяне към "Моите документи"
    Дата 19-7-14
    Размер 195.3 KB
    Информация за излизане от употреба
    Дата
    Размер
    Добавяне към "Моите документи"
    TCSES... Connexium Unmanaged Switches, Product End-of-Life Instructions (Версия 1.0)