Bienvenido al sitio web de Schneider Electric

Puede visitar nuestro sitio web en otro país o región, o ir a nuestro sitio web global.

Seleccione su ubicación

Welcome the the Schneider Electric French website. It looks like you are located in the United States, would you like to change your location?

Traduisez en francais
Idioma:

Inżynier Utrzymania Ruchu

Ubicaciones:
Bukowno (Malopolskie), Poland
Categorías:
Industrial/Manufacturing
ID de solicitud:
006N0N

Descripción del trabajo

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu do naszej fabryki w Bukownie, która będzie odpowiedzialna za obsługę i utrzymanie ruchu powierzonych maszyn.

Twój zakres obowiązków:

  • Wykrywanie i usuwanie awarii oraz innych nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń związanych z automatyką i sterowaniem
  • Analiza awarii, rozwiązywanie problemów technicznych na podległych maszynach i urządzeniach
  • Utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w wymaganym stanie techniczny;
  • Planowanie i nadzór nad realizacją czynności prewencyjnych
  • Planowanie i koordynowanie wykonania remontów i napraw parku maszynowego
  • Udział w projektach: projektowanie i wdrażanie nowych maszyn i urządzeń, optymalizacja pracy maszyn, udział w budowaniu linii produkcyjnych
  • Dbanie o właściwe użytkowanie maszyn i narzędzi przez pracowników
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie propozycji usprawnień maszyn i urządzeń pracujących na liniach
  • Działania związane z utrzymaniem ruchu (zarówno prewencyjne, jak i usuwanie awarii i usterek) w firmie podwykonawczej z zakresu automatyki i elektrotechniki
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi i naprawy maszyn dla Monterów i Operatorów Maszyn

Qualifications

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

  • Wykształcenia wyższe techniczne z zakresu automatyka / robotyka
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu
  • Znajomość automatyki przemysłowej, pneumatyki hydrauliki
  • Umiejętność diagnostyki maszyn przemysłowych, programowania sterowników PLC, oraz HMI, umiejętność konfiguracji oraz obsługi serwonapędów i falowników
  • Znajomość zasad TPM
  • Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne, umiejętność organizacyjne, umiejętność pracy w zespole
Mile widziane będą:
  • Znajomość standardów komunikacyjnych (CAN, Eethernet)
  • Umiejętność obsługi i konfiguracji robotów przemysłowych (Staubli, Yamaha, Epson)
  • Znajomość systemów wizyjnych Cognex oraz innych
  • Znajomość aplikacji nadruku laserowego
Jeśli interesuje Cię:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Interesująca i samodzielna praca w międzynarodowym środowisku i dynamicznym zespole
  • Rozwój w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, strategii rozwoju i kulturze opartej o wartości

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Schedule: Full-time
Req: 006N0N
<!-- Start SmartBanner configuration --> <meta name="smartbanner:title" content="mySchneider"> <meta name="smartbanner:author" content="Schneider Electric SA"> <meta name="smartbanner:price" content="Free"> <meta name="smartbanner:price-suffix-apple" content=" - On the App Store"> <meta name="smartbanner:price-suffix-google" content=" - Google Play"> <meta name="smartbanner:icon-apple" content="//lh3.googleusercontent.com/lAVirntKlp63vbntUZvOkMvZI8fE4rIoA5Lwif9M09VxzFhcWE21sTDYqJqOqIPqg4m4=w300-rw"> <meta name="smartbanner:icon-google" content="//lh3.googleusercontent.com/lAVirntKlp63vbntUZvOkMvZI8fE4rIoA5Lwif9M09VxzFhcWE21sTDYqJqOqIPqg4m4=w300-rw"> <meta name="smartbanner:button" content="VIEW"> <meta name="smartbanner:button-url-apple" content="http://m.onelink.me/e5bff3e5"> <meta name="smartbanner:button-url-google" content="http://m.onelink.me/16aa2579"> <meta name="smartbanner:enabled-platforms" content="android"> <!-- End SmartBanner configuration --> <link rel="stylesheet" href="[PublicationUrl]/assets-re1/css/smartbanner.min.css" /> <script type="text/javascript" src="[PublicationUrl]/assets-re1/js/smartbanner.min.js"></script>
<script> $(document).ready(function() { $('head').append('<meta name="apple-itunes-app" content="app-id=714825126">'); }); </script>

Chat

¿Tiene alguna pregunta o necesita ayuda? Estamos aquí para ayudarlo.