Bienvenue sur le site Web de Schneider Electric

Bienvenue sur notre site Web.

Choisissez un pays ou une région

Welcome the the Schneider Electric French website. It looks like you are located in the United States, would you like to change your location?

Traduisez en francais

Key Account Manager - Morava region

Emplacement(s):
Brno (Jihomoravsky kraj), Czech Republic
Catégories:
Sales
ID demande:
006MEX

Description de poste

Key Account Manager –  region Morava

Chcete práci, která dává smysl? Chtěli byste pracovat pro společnost, která svými produkty a službami pomáhá chránit naše životní prostředí? Rádi jednáte se zákazníky a partnery, vyhledáváte nové obchodní příležitosti a obchod máte v krvi? A k tomu jste technického zaměření? V tom případě pro Vás máme nabídku. Hledáme nového kolegu/kolegyni, na pozici "Key Account Manager" pro region Morava.

Zodpovědnost za obchodní region Morava – obchodníky/zákazníky z oblasti Field Services a obchodníky z oblasti Building Automation.

 Popis pozice Key Account Managera

  • Aktivně vyhledávat nové projektové příležitosti
  • Oslovovat stávající koncové zákazníky a provádět akvizice nových koncových zákazníků s nabídkou řešení společnosti Schneider Electric (SE)
  • Zodpovědnost za stanovené prodejní cíle, nutné rozšiřovat spolupráci se zákazníkem o nové/ další výrobky a služby z portfolia SE
  • Koordinace projektových zakázek s partnery SE
  • Podnikat veškeré kroky k zajištění růstu prodejů a posilování tržní pozice SE
  • Koordinovat obchodní případy s ostatními kolegy
  • Zajišťovat a projednávat obchodní podmínky transakčních a projektových zakázek
  • Aktivně se účastnit identifikací, analýz a zjišťování obchodního potenciálu SE ve svěřené oblasti
  • Připravovat a podporovat prezentace, workshopy, školení zákazníků a další prodejní akce vedoucí ke splnění stanovených cílů

Qualifications

Požadavky

  • Máte min. středoškolské elektrotechnické vzdělání s maturitou -   nutní podmínka, platní vyhl. 50 paragraf 6 – výhodou
  • Prax na obdobné pozici alespoň 3 roky a máte zkušenosti s akvizicemi a prodejem nikoliv samostatných produktů, ale celých systémových řešení – podmínkou
  • Rád/a komunikujete s lidmi, baví vás zkoušet nové věci a řešit samostatné úkoly
  • Vlastníte řidičský průkaz skup. B – aktivní řidič
  • Domluvíte se anglicky - středně pokročilá znalost

Co nabízíme

  • Zajímavou a stabilní práci v nadnárodní společnosti, která získala významní hodnocení jako společnost číslo jedna v udržitelnosti
  • Možnost naučit se novým věcem a potkávat špičkové odborníky ve svém oboru
  • Práci na dobu neurčitou
  • Možnost homeoffice
  • Spoustu zaměstnaneckých benefitů: Cafeterie v hodnotě 10 000 Kč za celý kalendářní rok, 5 týdnů dovolené, 4 sick days, Multisport karta za zvýhodněnou cenu, stravenky
  • Dlouhodobé a kvalitní vzdělávání v programu Schneider Akademie
  • Telefon, notebook a služební vůz je samozřejmostí

Dočetl/a jste až sem? Potom Vás možná naše nabídka zaujala :-)

V tom případě nám, prosím, zašlete svůj profesní životopis.

Děkujeme a těšíme se na Vaši reakci.

Schedule: Full-time
Req: 006MEX
<script> $(document).ready(function() { $('head').append('<meta name="apple-itunes-app" content="app-id=714825126">'); }); </script>
<!-- Start SmartBanner configuration --> <meta name="smartbanner:title" content="mySchneider"> <meta name="smartbanner:author" content="Schneider Electric SA"> <meta name="smartbanner:price" content="Gratuit"> <meta name="smartbanner:price-suffix-apple" content=" - On the App Store"> <meta name="smartbanner:price-suffix-google" content=" - Google Play"> <meta name="smartbanner:icon-apple" content="//lh3.googleusercontent.com/lAVirntKlp63vbntUZvOkMvZI8fE4rIoA5Lwif9M09VxzFhcWE21sTDYqJqOqIPqg4m4=w300-rw"> <meta name="smartbanner:icon-google" content="//lh3.googleusercontent.com/lAVirntKlp63vbntUZvOkMvZI8fE4rIoA5Lwif9M09VxzFhcWE21sTDYqJqOqIPqg4m4=w300-rw"> <meta name="smartbanner:button" content="Afficher"> <meta name="smartbanner:button-url-apple" content="http://m.onelink.me/e5bff3e5"> <meta name="smartbanner:button-url-google" content="https://app.appsflyer.com/com.schneider.qrcode.tocase?pid=Web&c=Smart_app_bannerFR"> <meta name="smartbanner:enabled-platforms" content="android"> <!-- End SmartBanner configuration --> <link rel="stylesheet" href="[PublicationUrl]/assets-re1/css/smartbanner.min.css" /> <script type="text/javascript" src="[PublicationUrl]/assets-re1/js/smartbanner.min.js"></script>
Pour une meilleure utilisation, nous vous recommandons de mettre à jour votre navigateur en installant la dernière version disponible. Vous bénéficierez, ainsi, des dernières fonctionnalités et technologies utilisées sur ce site.