Welcome to the Schneider Electric corporate Website

Select your location

Welcome the the Schneider Electric French website. It looks like you are located in the United States, would you like to change your location?

Traduisez en francais
Language:

Inżynier Sprzedaży OEM

Location(s):
Poznań (Wielkopolskie), Poland Wielkopolskie, Poland
Categorie(s):
Schneider Electric
Req ID:
0073CB

Job Description

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Szukamy osoby na stanowisko Inżynier Sprzedaży w zakresie OEM obsługujące region Polski Zachodniej (Wielkopolska, Dolny Śląsk).

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie producentów maszyn w zakresie konfiguracji komponentów automatyki przemysłowej Schneider Electric tj. sterowniki, kontrolery ruchu, serwonapędy, falowniki.
  • Nawiązywanie i budowa długofalowych relacji biznesowych z aktualnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów i zamówień
  • Uczestnictwo w przygotowaniu i negocjacjach ofert handlowych
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • Zapewnienie przepływu informacji między klientem a innymi działami firmy zaangażowanymi w proces sprzedaży
  • Proponowanie i udział w realizacji działań promocyjnych i wydarzeń marketingowych odnoszących się do powierzonej grupy klientów
  • Dobór sprzętu do wymagań aplikacji

Qualifications

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i doświadczenie w sprzedaży w segmencie B2B - automatyka, sterowanie, napędy
  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka, mechatronika, elektrotechnika)
  • Dobra znajomość rynku
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Zdolność do budowania długofalowych relacji
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Orientacja na cel i konsekwencja w działaniu
  • Praktyczna znajomość AutoCAD i MSOffice
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i udział w szkoleniach
  • Prawo jazdy kat. B

Jeśli interesuje Cię:

  • Możliwość wyboru samochodu służbowego
  • Premia uzależnioną od Twoich osiągnięć
  • Rozwój i szkolenia merytoryczne
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Interesująca praca w firmie mającej znaczący udział w rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do wczasów, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz nauki języków obcych)
  • Kawa, herbata i owoce w biurze
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

Schedule: Full-time
Req: 0073CB
<script> $(document).ready(function() { $('head').append('<meta name="apple-itunes-app" content="app-id=714825126">'); }); </script>
<!-- Start SmartBanner configuration --> <meta name="smartbanner:title" content="mySchneider"> <meta name="smartbanner:author" content="Schneider Electric SA"> <meta name="smartbanner:price" content="Free"> <meta name="smartbanner:price-suffix-apple" content=" - On the App Store"> <meta name="smartbanner:price-suffix-google" content=" - Google Play"> <meta name="smartbanner:icon-apple" content="//lh3.googleusercontent.com/lAVirntKlp63vbntUZvOkMvZI8fE4rIoA5Lwif9M09VxzFhcWE21sTDYqJqOqIPqg4m4=w300-rw"> <meta name="smartbanner:icon-google" content="//lh3.googleusercontent.com/lAVirntKlp63vbntUZvOkMvZI8fE4rIoA5Lwif9M09VxzFhcWE21sTDYqJqOqIPqg4m4=w300-rw"> <meta name="smartbanner:button" content="VIEW"> <meta name="smartbanner:button-url-apple" content="https://app.appsflyer.com/id714825126?pid=Web&c=Smart_app_bannerCORP"> <meta name="smartbanner:button-url-google" content="https://app.appsflyer.com/com.schneider.qrcode.tocase?pid=Web&c=Smart_app_bannerCORP"> <meta name="smartbanner:enabled-platforms" content="android"> <!-- End SmartBanner configuration --> <link rel="stylesheet" href="[PublicationUrl]/assets-re1/css/smartbanner.min.css" /> <script type="text/javascript" src="[PublicationUrl]/assets-re1/js/smartbanner.min.js"></script>
Your browser is out of date and has known security issues. It also may not display all features of this website or other websites. Please upgrade your browser to access all of the features of this website. Latest version for Google Chrome, Mozilla Firefox or Microsoft Edge is recommended for optimal functionality.