Denmark
Velkommen til Schneider Electrics website

Velkommen til vores website

Du kan vælge et andet land for at se tilgængelige produkter, eller du kan gå til vores globale website for at se virksomhedsoplysninger.

Vælg din lokation
  • Default Alternative Text

    Kontakt Digital Energy

    Har du spørgsmål vedrørende vores løsninger eller services?

Find vores kontaktpersoner

  • Kontakt Digital Energy VP Gustav Gustavsson Klippel

    VP Digital Energy

    Gustav Gustavsson Klippel

    VP Digital Energy

    E-mail: Gustav.Gustavsson@se.com

    Mobil: +46 731523684

  • Digital Energy Kontakt Support Thomas Holst Field Services Operations

    Field Services Operations

    Thomas Holst

    Director of Solution & Field Services Execution

    E-mail: Thomas.Holst@se.com

    Mobil: +45 4014600

  • Digital Energy Kontakt Support Business support Salg

    Business Support

    Margit Arper

    Business Support Manager

    E-mail: Margit.Arper@se.com

    Mobil: +45 23243881

  • Digital Energy Kontakt Support Dan Jakobsen Salg

    Salg

    Dan Jakobsen

    Country Sales Manager System Sales

    E-mail: Dan.Jakobsen@se.com

    Mobil: +4527779419

  • Digital Energy Kontakt Support Claus Dreyer Salg

    Salg

    Claus Dreyer

    Senior Service Sales Manager

    E-mail: Claus.Dreyer@se.com

    Mobil: +45 28991436

  • Digital Energy Kontakt Support Niels Boel Partner

    Partner

    Niels Boel

    Channel Director

    E-mail: Niels.Boel@se.com

    Mobil: +45 60217884