{"searchBar":{"inputPlaceholder":"Søk etter nøkkelord, eller still et spørsmål","searchBtn":"Søk","error":"Skriv inn et søkeord"}}
{}

Velkommen til nettstedet til Schneider Electric

Velkommen til nettstedet vårt.

Velg din lokasjon

Welcome the the Schneider Electric French website. It looks like you are located in the United States, would you like to change your location?

Traduisez en francais
{"support":{"yesButton":"Ja","noButton":"Nei","feedback":{"title":"Hva kan vi gjøre for å bli bedre?"},"submitButton":"Send inn","successMessage":"Takk for din tilbakemelding","title":"Var dette nyttig?","feedbackPercentLabel":"av personer syntes dette var nyttig","captcha":{"error":"Huk av i boksen"}}}
Søk i ofte stilte spørsmål (FAQ)

Koblinger i kanaler Thorsman og Optiline

Dette er ikke godkjent fra oss som produsent.
Det står i NEK400:2010 §526.5: ledertilkoblinger (ikke bare endetilkoblinger, men også mellomliggende koblinger) skal kun være utført i passende kapslinger, f.eks. koblingsbokser, uttak eller i utstyr dersom produsenten har beregnet plass for formålet. i slike tilfeller skal tilkoblingsutstyret benyttes der det er plasser eller der det er laget plass for montering av tilkoblingsutsyr. All terminering av ledere i forbrukerkurser skal skje i en kapsling.
I thorsmankanaler kan du bruke vår monteringsboks som da har artnr: 5961000 og blindlokk til denne artnr: 5961550.
I optilinekanaler  kan du bruke vår koblingsbokser el-nr.: 1222214 (hvit) eller 1222215 (mørkegrå)
Finn ut mer

Finner du ikke det du leter etter?

Kontakt vår kundesupport for teknisk hjelp og spørsmål, mer informasjon og mer.
Finn ut mer